Pomysł na prezent na imieniny

Pomysł na prezent na imieniny dla niej – MADOLImoon

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Antonin, Benedykt, Edelburga, Estera, German, Gościwit, Hezychiusz, Ilidiusz, Ilidia, Józef, Lucjan, Metoda, Metody, Odo, Papiasz, Peregryn, Pompejusz, Saturnin, Sędzisław, Sędzisława i Wilibald.

A kiedy są Twoje imieniny? Obchodzisz je hucznie, czy raczej skromnie w gronie najbliższych? W Polsce to już tradycja, że po przekroczeniu jakiejś magicznej liczby przestajemy świętować urodziny, natomiast celebrujemy imieniny. To świetna okazja, by sprawić sobie i bliskim prezent, odrobinę przyjemności i uśmiechu na twarzy.

Jaki prezent na imienny podarować bliskiej osobie?

Dzisiaj propozycja prezentu dla niej. Kwiaty wieją nudą, postaw na coś innego! Polecamy przepięknie pachnące świeczki sojowe, które są przyjazne alergikom, nie powodują podrażnień, nie uwalniając substancji rakotwórczych, są bezpieczne dla kobiet w ciąży, przyjazne środowisku i palą się znacznie dłuższej niż parafina.

Osoba obdarowywana lubi intensywne zapachy? Postaw na morwę, która łączy w sobie piękne nuty wanilii, anyżu, róży, morwy, wiśni i brzoskwini. Zapach uzależnia! A może zamierzasz wybrać coś delikatniejszego? Lawenda – uspokaja, poprawia jakość snu, relaksuje, koi.

Równie pięknym prezentem na imieniny może okazać się biżuteria z kamieni naturalnych, którą pokocha każda kobieta: Agat, Awenturyn, Hematyt, Kwarc dymny, Turmalin a może Tygrysie Oko? Dobierz kamień tak, by był odzwierciedleniem charakteru osoby obdarowywanej. Wiesz, że Agat to kamień zodiakalny Ryby, a Kwarc dymny Strzelca?

Najpiękniejszym, jednak prezentem na imieniny może okazać się po prostu wspólne świętowanie, celebrowanie chwili. To dobry czas, by bez żadnej presji cieszyć się sobą.

Ekipa MADOLImoon

Shopping Cart